![ΑΙΓΑΛΕΩ: ΕΠΑΝΗΛΘΕ Η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑ](https://www.westcities.gr/wp-content/uploads/2020/06/ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ-ΔΗΜΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ.png)
ΑΙΓΑΛΕΩ: ΕΠΑΝΗΛΘΕ Η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑ
0
0
Κανονικά εκτελείται από τις 15 Ιουνίου, το δρομολόγιο της γραμμής 1 της δημοτικής συγκοινωνίας του Αιγάλεω, από Δευτέρα έως Σάββατο, 07:00 με 19:00, ανα μία ώρα.
Οι επιβάτες καλούνται να συνεργάζονται αρμονικά με το προσωπικό και να φορούν την προβλεπόμενη μάσκα προστασίας καθ’ όλη τη διάρκεια της διαδρομής.
Ο δήμος Αιγάλεω θα συνεχίζει να διενεργεί περιοδικά απολυμάνσεις τόσο εσωτερικά, όσο και εξωτερικά των οχημάτων, όπως και πριν τη διακοπή των δρομολογίων λόγω της πανδημίας.