![ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΜΕΡΑ ΔΡΑΣΗΣ](https://www.westcities.gr/wp-content/uploads/2021/01/ΜΑΘΗΤΙΚΟ-ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΟ.jpg)
ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΜΕΡΑ ΔΡΑΣΗΣ
0
0
Την μαθητική κινητοποίηση στις 21 Ιανουαρίου 2021 στις 12 το μεσημέρι, στο δημαρχείο της πόλης, αποφάσισε η Συντονιστική Επιτροπή Μαθητών Αγίων Αναργύρων – Καματερού
Μετά από διαδικτυακή συνεδρίαση της Συντονιστικής Επιτροπής Μαθητών Αγίων Αναργύρων – Καματερού αποφασίστηκε την Πέμπτη 21 Ιανουαρίου, να συμμετάσχουν στην Πανελλαδική Μέρα δράσης Μαθητών, διεκδικώντας λύσεις στα χρόνια προβλήματα στην παιδεία, αλλά και σε αυτά που δημιούργησε η πανδημία.
Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΑΘΗΤΩΝ
Σχετικά Άρθρα:
![](https://www.westcities.gr/wp-content/uploads/2020/06/ΑΓΙΟΙ-ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ-ΑΜΕΑ-ΤΣΙΡΜΠΑΣ-120x120.jpg)
![](https://www.westcities.gr/wp-content/uploads/2019/09/αγιοι-αναργυροι1-120x120.jpg)
![](https://www.westcities.gr/wp-content/uploads/2020/11/ΜΑΘΗΤΙΚΗ-ΠΟΡΕΙΑ-120x120.jpg)
![](https://www.westcities.gr/wp-content/uploads/2020/10/μερλασ-120x120.jpg)
tags:
ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΜΕΡΑ ΔΡΑΣΗΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ