Home Σπορ IAΣΩΝ: ΒΑΘΜΟΣ ΧΡΥΣΑΦΙ, 1-1 ΕΚΤΟΣ ΜΕ ΠΟΨ
IAΣΩΝ: ΒΑΘΜΟΣ ΧΡΥΣΑΦΙ, 1-1 ΕΚΤΟΣ ΜΕ ΠΟΨ

0
0

Πολύτιμο βαθμό πήρε ο Ιάσων μετά το 1-1 εκτός έδρας με τον ΠΟΨ και διατήρησε τις ελπίδες του για την παραμονή στην κατηγορία.

Χρυσό βαθμό απέσπασε ο Ιάσων στο Κάτω Χαλάνδρι μετά το 1-1 με τον ΠΟΨ που του δίνει το δικαίωμα να ελπίζει να μείνει στην κατηγορία μέσω των μπαράζ. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο πρώτο λεπτό του δευτέρου ημιχρόνου με σουτ του Χαλά (1-0) και τους φιλοξενούμενους να ισοφαρίζουν στο 60′ με σουτ του Κερασιώτη.

ΠΟ ΨΥΧΙΚΟΥ (Γιώργος Σπυράκης): Χρανιώτης, Χειμαργιός, Γιατράκος (65′ Β. Κούκος), Κυρίτσης, Αθ. Κούκος, Οτέμπερης, Τσουράπης (77′ Κοτσώνης), Μέξας, Χαλάς (90′ Πετρίδης), Μαραβελάκης, Αλιάι (65′ Διαμαντόπουλος)

ΙΑΣΩΝ (Κώστας Δαδίτσος): Παππάς, Μπράβος (63′ Αλετράς), Γκλέζος, Λύχνος, Κουρεμάδας, Βιτσέρσκι, Αποστολόπουλος (63′ Γερός), Τραγανός, Κερασιώτης (81′ Σταθόπουλος), Κεφαλάς, Μπαϊρακτάρης (55′ Μουσάς).